Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí – negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Purple čaj je bylinný tibetský čaj, který je také známý jako Chang Shu. Jeho hlavním rysem – barva nápoj, který se vyrábí, když vaří. Fialová s modravým nádechem, v průhledné misce, to vypadá lahodné. Je překvapivé, že používají listy čajovníku, a její květy, takže čaj se vyznačuje neobvyklou chuť a bohaté aroma.

Tento materiál se zaměřuje na neobvyklý „modré“ čaj – Chang-shu. Pojďme zjistit, co to je, jaké výsledky lze očekávat a jaké jsou pravidla vaření.

Fialové čaj – co je to

?

Surovina pro výrobu piva získané sběrem květů čajovníku, je označován rodiny

16 24 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Myrtle. Jedná se o stálezelený rostlina, která

má bílý nebo nažloutlý nadýchané květy.

On je téměř vždy suché listí vzhledem k tomu, že strom má malé rozměry a nevytváří stíny. Vzhledem k tomu, rodina je blízký „relativní“ z eukalyptu, a vlastnosti, má-jsou do značné míry podobné. Pěstování a sběr surovin dochází ve výšce 3 tisíc km nad mořem v podmínkách zředěné atmosféry a snížené hladiny kyslíku.

trhá květiny, tea tree a to nejen v Tibetu, ale také v Kambodži a Nepálu . To je úžasné dílo, protože žádná hromadná výroba fialové čaj neexistuje. Vše se provádí ručně a pouze dvakrát do roka. Proto je “modrý nápoj”, známý také jako Chang-Shu, je skutečně cenné.

Vlastnosti Chang Shu

Pokud zvážit vlastnosti chuť a vůni purpurové čaje jsou znalci říkají, že nápoj s nádechem do modra má lahodnou chuť s lehkými sladké tóny . Vzhledem k této opravdu nemusíme používat sladidla – čaj je dobrý, aniž by to . Chuť Chang-Shu bohatý dost a má světle pikantní poznámky.

Nyní se obrátit na působivé vlastnosti. Mnoho z nich:

 • Pomáhá urychlení metabolismu, rozdrtí tukové buňky a odstranění škodlivých látek z tkání v těle.
 • Má příznivý vliv na trávení, pomáhá normalizovat střevní mikroflóru, pomáhá léčit tvorbu žaludeční vřed.
 • působí jako prostředky suspendování proces stárnutí. Zlepšuje stav pokožky, vlasy se stává lesklé a zastavení vypadnutí. Ti, kteří mají problémové nehty, na vědomí, že při pravidelném používání tohoto čaje se stávají

  silní, rostou rychleji, a nehtová ploténka má zdravou růžovou barvu.

 • efektivní pro hubnutí. Poklesly liber je většinou tuk, ne svalové tkáně. Navíc, díky fialové čaje může udržet stabilní váhu, aby se zabránilo návratu ztracené tělesné hmotnosti.
 • zlepšuje vidění, stimuluje centrální nervový systém.
 • Může působit jako tonikum a jako sedativum (v závislosti na ročním příjmu nápoje).
 • dobrý vliv na kardiovaskulární systém. Srdeční sval dostane odolnější, a cévy pružnější. Tea se doporučuje lidem s hypertenzí.
 • Je prevenci mrtvice a infarktu.
 • Vhodné pro ženy, protože na schopnost zabránit rozvoji gynekologických onemocnění.
Doporučit  FungaFix - recenze, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Zda nebo ne „modré čaj“ pomáhá hubnout?

Více hodnocení z žen, kteří se snažili zhubnout

15 23 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

s Chang-shu, ve většině případů ukazují účinnost tohoto čaje. Co se děje v těle? Proč začít proces hubnutí? Em>

V první řadě, fialové čaj přispívá k vytvoření harmonického fungování žaludku a střev . Kromě toho upraví metabolismus, takže i nezdravé potraviny mnohem rychleji „burn out“ (ale v žádném případě nepoužívejte tyto produkty jako horlivý). Používání teotania aktivní vylučování těžkých sacharidů a tuků. Theobromin pomáhá normalizovat fungování ledvin a jater, takže trávení a přidělení odpadu a toxických látek nastat lepší. Em>

Pro mnoho žen, které se rozhodly aktivně zhubnout, to se stává skutečným problémem poškozování vlasů, nehtů a pokožky. Při používání „modrého nápoj“ tělo dostane všechny cenné komponenty potřebné pro její řádné fungování. Fialové čaj je také velké plus je, že to nevede k návyku.

I když se předpokládá, že použití Chang Shu pomáhá zhubnout, není to spalovač tuků, a jen katalyzátor pro urychlení metabolismu lipidů . To znamená, že by měly být použity v trojici „ správné výživy a přiměřená fyzická aktivita –

čaj

“. Z tohoto důvodu nekontrolované jíst, nedostatkem pohybu, ale pít „modrou nápoj“ a spoléhat se na hubnutí je za to nestojí. Velmi důležitý integrovaný přístup . Máte-li dodržovat vyváženou stravu a pít dva šálky čaje denně, časem přijde k velmi dobrému výsledku.

Jaké je tajemství z podivuhodných vlastností „modré nápoj“?

Možná, že tajemství užívání fialové čaje je jeho složení? Možná ano, protože obsahuje velké množství látek, které jsou přínosem pro všechny systémy těla. Mezi ně patří:

 • Kahein antioxidant, který květy Chang-Shu byly uděleny sama příroda. V důsledku přítomnosti tohoto prvku čaje má schopnost, aby se zabránilo předčasnému stárnutí, rozpouštění tuků a cholesterolu plaků. Kromě toho, kahein pomáhá kontrolovat hladinu glukózy v krvi, snížení ji na požadované úrovni.
 • Tetanie (tanin) – aminokyseliny, důležité pro normální průběh fyzické a duševní činnosti. Navzdory skutečnosti, že má stimulační účinek, ale nemá příliš vzrušující účinek na centrální nervový systém a vliv na velmi opatrně. Kromě toho další vlastnost taninu – antibakteriální. Vzhledem k tomu, že aktivuje vylučování toxinů, čistící ledviny a játra, kde se tyto toxiny se akumulují ve velkém množství.
 • bioflavonoidy. Díky nim stěnách cév silnější, méně vlasy vypadávají, nehty přestane

  14 16 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

  oloupat.

 • Metilksantina. Kůže se zvyšuje krevní oběh, což přispívá k obnovení jeho buňky a zbavit toxinů.
 • Lutein je látka, jejíž činnost je zaměřena na zlepšení stavu sítnice, a ochrana před škodlivým zářením.
 • kofein. Jeho regenerační schopnosti jsou všeobecně známé. Tento alkaloid působí jako stimulant, který může mobilizovat mentální aktivitu a fyzické odolnosti.
 • Chrome. Napomáhá potlačení chuti k jídlu, posílit nervových a svalových vláken.
 • thiaminu. Aminokyselin činí tělo odolné vůči vnějším a vnitřním vlivům,.
 • synefrin je alkaloid schopen rozebrat tuků.
 • Dlouhý seznam vitamínů. Podporu životně důležitých funkcí v těle podílí na všech procesech jejího fungování.

Velmi důležité je mít v locus Chang Shu. řídké atmosféře, nízké hladiny kyslíku v ovzduší mají pozitivní vliv na tea tree. Předpokládá se, že z tohoto důvodu, rostliny rostoucí v takových podmínkách, jsou mnohem více cenných látek, ve srovnání s rostlinami pěstovaných na pláni.

Co říkají lékaři

Někteří odborníci pracující v různých lékařských oborech, jsou velmi pozitivní o Chang-shu. Lékaři a endokrinology uznat, že fialová čaj Chang Shu napomáhá správnému hormonální pozadí (samozřejmě v komplexní terapie). I ty ženy, které pravidelně používají „modrou nápoj“, zřídka čelí gynekologických onemocnění, a mnohem později se vyvrcholení.

Ophthalmologists mluvit Chang-Shu jako nápoj, který koncentruje mnoho užitečných vizuálních funkčních látek . Zeaxantin, lutein a karotenoidy pomáhají předcházet problémům předčasné zrakem. Pitná jeden nebo dva šálky tohoto čaje denně, mohou odstranit únavu z očí . To platí zejména pro ty, kteří jsou nuceni trávit hodně času za obrazovku počítače nebo se zapojit do aktivit spojených s vysokou koncentrací a napětí.

na výživu také ocenili čaj Chang Shu, které je schopen efektivně uspokojit hlad a žízeň. Pocit sytosti přijde mnohem rychleji, takže člověk jí méně.

terapeuti jsou toho názoru, že tyto prvky, které jsou součástí čaje potřebné pro imunitu, fyzický a duševní postižení. Chang-Shu pomáhá bojovat proti účinkům stresu, emocionální pozdvižení. Kromě toho tento čaj posiluje nervový systém.

Moudré Tibeťanů a čínský preference pro ty čajů, které se pěstují v horách . Mnozí z nich se domnívají, že nachový čaj pomáhá zachovat mládí nejen vzhled, ale i vnitřní orgány. Možná, že průměrná délka života je vysoká díky dobré nejen genetika, stravovací návyky, ale také pití zdravé čaj? ..

Pravidla pro vaření a pití Chang Shu

K pití užitku a potěšení z jeho používání, je třeba vědět, jak vařit a jak se dělá fialové čaj. Docela jednoduše:

 1. Položte konvici nebo šálku 5-7 květin (záleží na tom, jak bohatá chuť, aroma a barvu, kterou chcete nápoj).
 2. var 200-250 ml vody, trochu vychladnout, pak zalijeme květiny. Všimněte si, že vařící voda k použití v každém případě nemožné. Zabije všechny živiny, zničí sladkou chuť a zajímavou vůni nápoje.
 3. Počkejte, dokud čaj infuzí po dobu 10 minut. Během této doby, nápoj bude mít krásné a velmi neobvyklé transparentní modrou barvu.
 4. Čaj je připraven k pití. Jako Chang-Shu sám je sladká a má příjemné aroma může pít v jeho čisté formě. Ale pokud chcete, můžete přidat do Šálek trochou medu nebo plátkem citronu. Cukr se snaží dát. Dodá zbytečné kalorie, a zkazí původní chuť čaje. Pít celý pohár najednou.
 5. OL>

  Všimněte si, že to není nutné vařit najednou více než 5-7 květy a pít více než 3 šálky čaje denně, pokud nechcete, aby se zabránilo rozvoji nežádoucích účinků.

  Takže stále existují vedlejší účinky?

  Pro ty, kteří se rozhodli začít pít čaj Chang-Shu musí ptát, zda existují nějaká omezení při používání fialové čaje. On je obvykle velmi dobře snášen, ale někteří lidé potřebují být opatrný s ochutnávkou nových nápojů. Možné kontraindikace:

 • Těhotenství a kojení.
 • dětského věku.
 • Individuální nesnášenlivost.
 • hypotenze (čaj pomáhá snížit tlak).

Pokud jde o vedlejší účinky, které jsou možné, jako je tomu v případě použití jiných rostlinných nápojů. Pokud uděláte květiny víc, než je doporučeno, nebo vypít deset šálků nápoje, může způsobit nevolnost, zvracení, nízký krevní tlak, pocit podráždění sliznice , Setkáte-li se podobné příznaky, umírněnou konzumaci Chang-Shu či dokonce vyloučit ji ze své stravy (v případě podezření na alergickou reakci).

Obecně platí, že před zahájením užívání čaje v „plné síle“, pít jeden šálek nápoje a čekat několik hodin. Pokud je vše v pořádku, je možné pokračovat v užívání Chang Shu. Em>

Jak jsme dospěli k závěru, květ nachový čaj Chang Shu je zdravý nápoj, který může být použit, aby se hubnutí a prevenci nedostatku vitamínů a různými chorobami .

Dodržujte zásady vyvážené stravy, vést aktivní životní styl, odstranit špatné návyky, jíst Chang-shu, vždy cítit skvěle. Milovat sami sebe a být zdravý.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 174 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.