Handy Heater – recenze, cena, kde koupit, koupit hned,

[Celkem:    Průměr: /5]

& nbsp; Na rozdíl od většiny, nejchladnější období v bytě nebo v soukromém domě – ne v zimě. V zimě je vše připraveno pro chladné počasí – Ústřední topení ohřívá hodinovou baterii, připojte do soukromého systému pece dům topného nebo Kindle. Ale na podzim, kdy teplota vzduchu venku, na slunci, může být výše, než doma. Stěny jsou chlazení před topnou sezónu je ještě čas, a pokoje je v pohodě. Z tohoto důvodu, většina ohřívače koupil v offseason. I když se v zimě existují situace, kdy je hlavní vytápěcí systém nemůže vyrovnat s zahřátí místnosti a teplota je důležité pro udržení komfortní (například v těch případech, v případě, že dům má malé děti). V této situaci, aniž místnosti ohřívače nedělat – a pak přijde na pomoc přenosné ohřívače Handy, které přezkoumávají nabízíme vaší pozornosti.

Vzhled a rozměry Handy ohřívač

Před pečlivě přezkoumat technické parametry a možnosti přístroje, krátce mluvit o jeho vzhled. To je důležitý bod, protože ohřívače Handy Ohřívač je tak kompaktní, jak je možné, aby zařízení s takovým výkonem. To znamená, že může být instalován na vhodném místě doma, nebo dokonce v kanceláři tam, kde je výstup. Ano, je-li to nutné, přístroj si dokonce vzít s sebou do práce nebo na služební cestě. Rozměry po ruce Hitura – 80х150х90 mm a hmotností pouhých 480 gramů! Výrazný rozdíl v porovnání s elektrickým topením, je hmotnost, která se pohybuje v rozmezí 4-6 kg. Přístroj je vyroben v černé barvě.

V poli kromě pokynů a ohřívače nic, ale opravdu nic víc, je zapotřebí pro provoz zařízení.

Co se týče bydlení, je vyroben z odolného žáruvzdorného plastu, příjemné dotek. Na levé straně stroje je červené tlačítko zapnutí / vypnutí, horní regulátorem teploty a časovač, stejně jako malý displej, který zobrazuje míru.
na předním panelu ohradní zdi vlnitý, to je skrytý keramická topné těleso. Pod to způsobilo název přenosné ohřívače Handy ohřívače.
Na zadním panelu se nachází tabulka s hlavními charakteristikami spotřeby energie a zásuvek. Níže jsou nohy, která zamyká do stěny, když zapojen do elektrické zásuvky.
Pokud jde o ergonomii a použitelnost, budeme na vědomí, 1 bod. Ohřívač žádné kabely pro připojení do zásuvky. Zátka jede přímo z těla. Takže Handy Heater se jednoduše připojí přímo k elektrické síti a teplo vyplňuje prostor. Jedná se o velmi zajímavé rozhodnutí o tom, aby se zahřál kdekoli teď, to se stalo snazší dát telefon na starosti.

Doporučit  Valgorect - názory, komentáře, cena, oficiální stránky

Technické pokoj ohřívač Handy ohřívač

Navzdory nízké hmotnosti, kompaktnosti a skromnosti, přístroj je velmi silný. Samozřejmě, že se rychle zahřeje pokoj je jeden Rovus Handy ohřívače nefunguje, ale k udržení příjemné teploty v místnosti 20-30 čtverečních. M. je schopen.

Výhody a nevýhody topení Handy ohřívač

Jednou z výhod uvažovaného zařízení, vyberte:

 1. Kompaktnost a praktičnost. Ohřívač je tak malý a lehký, že může být přepravována a nosit s sebou kamkoliv. To se snadno vejde do kanceláře sáčku. Kromě toho je zařízení velmi snadné použití. – stačí připojit do zásuvky, bez drátů
 2. Power a šetrnost. Vzhledem k jeho velikosti Rovus Handy Ohřívač je velmi silný. Je bezproblémová udržovat optimální teplotu v místnosti 20-30 čtverečních M. Ale pokud váš pokoj je větší, pak stačí připojit zařízení 2. A dokonce, že bude levnější než jiné radiátory. Například, minimální spotřeba energie ohřívače Vítka je 750 W, a šikovný Hitura -. 400
 3. spolehlivost a bezpečnost. Přenosný ohřívač vybaven keramický topný element a vysoce kvalitní, ochlazeného plast, který eliminuje možnost vznícení nebo tepelně blízké objekty. Dále je zde ochrana před přehřátím a regulaci teploty.
 4. Ticho. Tady to je – největším problémem všech teplogeneratorov. Ve své práci, že je nemožné, aby se soustředit na jakékoliv duševní činnosti. Od okolního hluku po několika hodinách mé uši jsou zvonění, a já nevím, co je horší – sedět v šumu nebo v zimě. S ohřívačem Handy ohřívač není tomu tak. Během svého působení neuslyšíte nepříjemný hluk, a toto je jeden z nejdůležitějších předností přístroje!
 5. OL>
  z příjemných věcí, které jsme také na vědomí obrazovku na vrcholu, který zobrazuje informace o nastavené teploty. Další důležitou výhodou je cena, budeme mluvit později.

  Pokud jde o nevýhody, jsme dokonce zmatení. Chcete-li určit, po pravdě řečeno, nic zvláštního. V fóra napsal o omezené pozici při připojování (pouze ve svislém směru). No, reklamace má právo na existenci, ale podle našeho skromného názoru, že je malá ztráta pro tak velké množství výhod.

  ntibiotic cpue coe up1 Handy Heater  recenze, cena, kde koupit, koupit hned, Je-li příliš mnoho, aby si stěžují, můžeme poznamenat, nedostatek různých barevných provedeních. V případě, že pouzdro přenosné ohřívače Handy Ohřívač nebyl jen černé a barevné nebo u některých modelů, možná by bylo lepší mísí do interiéru. Nicméně, pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, minimalismus a univerzálnost, rozhodně nepovažuji to minus.

  Cena Handy Heater

  Jak jsme se zmínili výše, cena za pokoj přenosný ohřívač Handy Ohřívač je další výhoda. Obvykle během dlouhých příběhů o výhodách libovolného elektronického zařízení spojeného očekávat na konci tohle všechno „dobře“ bude znít neméně impozantní hodnota, ale není to náš současný případ.

  V ceně ohřívače – …. A pokud použijete speciální nabídku, můžete si koupit Praktický ohřívač …., které lze považovat za velmi dobré úspory.

  Přečtěte si také o nejúspornějších ohřívačů.

  , recenze, Handy Heater přenosný ohřívač

  Naše dojmy z práce šikovného Hitaru generálního lze nazvat pozitivní, ale jsme si přečíst názory ostatních uživatelů spravedlivě a čestně pochopit – ať pozornosti zařízení, když si poradí s úkoly.

  Tak tady je jeden názor z fóra:

  Stále příliš slabý, než aby teplo do bytu, ale já se připojit v kanceláři na spodní výpustí a nohou teplé po celou dobu a nikdo nevidí, že mám ohřívač běží. Tam jsou požadavky na sestavu, něco uvnitř chrastítka, když zatřepal s ní kolem sebe, a napsal o tom v internetovém obchodě, kde koupil, oni nabídli vyměnit, ale odmítl jsem. V pořádku, že jsem šťastný, dodávky rákosu a příjmů není čas.

  K dispozici jsou tyto komentáře:

  ntioxidnt bnn berrie1 Handy Heater  recenze, cena, kde koupit, koupit hned, Silný, malé, pohodlné, ale musím prodejců 2 tvrzení jsem měl Handy ohřívač s poučením pouze v angličtině. Museli hledat na internetu. To není dobré. Ohřívač může koupit lidé bez internetu, nebo jako dárek pro někoho. Co dělat, bez návodu? Tak to je nemožné. Druhý bod: Mám ohřívač zobrazuje teplotu ve stupních Fahrenheita a ne Celsia. Zahrnuty časy – viz 60 pořady I prifigel, potom se přidá teplota je 90! Myslel jsem, že už zlomený něco. Pak jsem si uvědomil, že Fahrenheita. Překonfigurovat nemůže musel učit nový způsob. A zajímavým bodem: a kolega na můj návrh, ho koupil a je to všechno dobré – anglický manuál, ale stupeň se zobrazí v pořádku. Obecně lze říci, že není jasné, jak se to stalo a proč.

  Další názor Handy ohřívač:

  Koupili jsme tento ohřívač speciálně pro lázně. Otočit to na dobu 1,5-2 hodiny před koupání dítěte, protože žiji v soukromém domě, byla budova nedokončená a koupelna nemá topení. S úkol zvládá, prohřívá normálně.

  Mimochodem, na vědomí, další 1 zásadní bod. házeli jsme spoustu fór o topení, šikovný mazaný a našel – téměř všude se uživatelé komunikovat s prodejci. Takže pokud máte nějaké stížnosti nebo dotazy, které nemají zůstat bez povšimnutí. Bylo to příjemné překvapení. Je jasné, že ne jen snaží rychle prodat a zapomenout, a respektovat jejich zákazníkům a poskytovat jim veškerou podporu.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 176 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.