Realquit – názory, komentáře, cena, je to stojí za nákup?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Jedním z prostředků zaměřených na pomoc těm, kteří se rozhodli přestat kouřit, vypadal nastavena pro léčebné masáže biologicky aktivních bodů ucha s obchodním názvem Realquit. Nejedná se o inovativní řešení obecně, ale spíše novinkou pro Evropu rozhodnutí jako prostředek k odvykání kouření. Realquit – dvě biomagnets umístěné v konkrétních bodech ucha. Ve skutečnosti, akupunktura tlakové body ucha, tj. Ušní boltec.

Základem metody realquit

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Auriculariaceae je jedním z alternativních terapií, které se šíří od poloviny padesátých let XX století díky úsilí francouzského badatele, Neurolog Field nogie (Paul Nogiér).

Jako jeden z odborníků frenologii Paul nogie vyvinul metodu, jehož podstatou je skutečnost, že ušní boltec je projekce umístění plodu v děloze, a každý bod ucha koresponduje s zejména část těla nebo orgánu. Tedy Pavel nogie kompozitní referenční body ušního boltce, které mohou být použity pro léčbu.

, výrazný nárůst zájmu o aurikuloterapie přišel v osmdesátých letech v Ústavu reflexologie byl proveden podobný průzkum, byl propuštěn Atlas biologicky aktivních bodů na uchu. Přibližně ve stejné době se zájem o aurikuloterapie bylo prokázáno lékařských vědeckých, výzkumných a klinických center v Evropě a v USA provedl klinické dvojitě zaslepené kontrolované studii, která ukázala, že v některých případech je použití této metody akupunktury docela efektivní.

Popis metody

dut rt ttrctive1 Realquit  názory, komentáře, cena, je to stojí za nákup? V aurikulorefleksoterapii dopadu na aktivní body lze provést pomocí různých Arsenal stimulačních nástrojů:. Akupresurní prsty, akupunktura, moxování, elektrické stimulace a směrové vliv magnetického pole

Co magnety jsou používány v systému Realquit. Podle výrobce tohoto systému, tlaku na určitém místě na vnější ušní ekvivalentní iglorefleksoterapevta účinky, což vede k aktivaci specifického ložisek v mozku odpovědné za chutě na cigarety a získání potěšení z kouření.

Expozice se provádí pomocí dvou biomagnets pokrytý zlatem ~ 24 Karat. Zlacení (v závislosti na osobě zjištěno bílé zlato ), je nutné zvýšit vodivé vlastnosti magnetů a chránit pokožku před možným podrážděním je ušlechtilý kov, nezpůsobuje maceraci kůže, dělá nezpůsobují alergie.

Doporučit  Smart Hair Spray - názory, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

typy Realquit

 1. S obvyklým zlacení a různých velikostí.
 2. vnesly do bílého zlata a stejné velikosti.
 3. Se dvěma typy pokrytí prodávané pod alternativním názvem -. Smokeclips
 4. OL>

  Účinnost všech tří variant výroby stejný .

  Biomagnify hrát roli aktivátory biologických bodů. Jsou stanoveny v určitém místě, umístění a způsob stanovení upevňovacích bodů jsou připojeny k uživateli, a to pouze držet magnety vzájemnou přitažlivostí. Tedy, jedna z výhod Realquit ™ je neinvazivní, tj. Bez poškození kůže.

  dut rt ttic1 Realquit  názory, komentáře, cena, je to stojí za nákup? dva magnety jsou umístěny na zevního ucha: magnet větší navštívil vnitřní stranu ušního boltce, a pak z vnějšku, takže magnet je menší a řeší systém Realquit na vnějšího ucha. Magnety jsou nosí pro dvě až čtyři hodiny denně. Doporučuje se nosit po zbytek hodiny.

  Kontraindikace realquit

  Nošení terapii Realquit nastavený nedoporučuje pro těhotné ženy a pacienti s nainstalovanými kardiostimulátory, defibrilátory, implantované pumpy pro kontinuální podávání inzulínu, ostatní elektroléčebné přístroje.

  Přednosti realquit

  Kromě neinvazivních výhodám patří relativní dostupnost systému – to se prodává přes internet a síť distributorů. Systém Realquit může poskytovat psychologickou podporu, aby přestali kouřit – zejména ty, které ve svých schopnostech není jistý.

  Set Realquit lze použít v libovolném vhodném okamžiku, nevyžaduje předchozí konzultaci s lékařem. To také nezahrnuje stravu nebo jakákoli omezení nebo jinou fyzickou aktivitu, neukládá omezení životního stylu. Použijte Realquit je kompatibilní s dalšími terapiemi a léků.

  Ruční realquit

  Realquit se doporučuje použít 2-4 hodin denně. Mnohé z nich jsou magnety pro 1-2 hodiny ráno a 1-2 hodin v odpoledních hodinách nebo před postel. Tyto magnety jsou vyrobeny ve dvou různých velikostí, menší průměr, musí být umístěna v přední části ucha, a v tomto pořadí ze zadní strany.

  Vzhledem k vzájemné přitažlivosti magnetů bude pevně se drží na uchu. Před použitím Realquit ®, je třeba umýt a suché ruce. Postavte se před zrcadlo (pokud jste to nad dřezem, uzavřete odtok, aby nedošlo ke ztrátě magnet), umístěte magnet na pravém uchu v oblasti Oreo, jak je znázorněno na obrázku. Pozor. Pokud jste levák, pak magnety by měly být umístěny na levém uchu.

  Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

  Pokud zasáhnout citlivé místo a cítit bolest, umístění magnetů může lehce změnit v aktivní oblasti zmírnit nepohodlí. Buď přesunout do těchto alternativních pásem nebo na druhém uchu. Také si můžete dokonce odstranit magnety po dobu několika hodin a nosit později.

  Pokud narazíte na touhu po kouření a další negativní faktory, jako je úzkost, hladu, deprese, atd, a to nenese magnety, můžete stisknout lehce nebo masírovat aktivní zónu v uchu po dobu 30-60 sekund.

  Použít magnety Realquit 6 – 7 dní, během nichž můžete i nadále kouřit jako obvykle, nebo snížit počet vykouřených cigaret nebo přestat kouřit. Pokud stále dávají přednost kouřit, zatímco pomocí magnetů, vzdát cigaret, které potřebujete na konci 7. den, ale nadále používat Realquit ®. S největší pravděpodobností po 4 týdnech pravidelného užívání, magnety, již nepotřebujete.

  Důležité!

  V případě, že Realquit nefunguje tak účinně, jak uznáte za vhodné, přestaňte jej používat a pak se pokusit přestat kouřit během několika dnů.

  Ať už se jedná o rozvod?

  Tato otázka se často ptají lidé, kteří jsou zvyklí skeptický nadšených ujištění o jedinečné vlastnosti prostředku kouření. Magnety Realquit – ani všelék ani magický lék. Jedná se o účinný nástroj v realizaci záměru upustit zhoubné návyk, působící na fyziologického hlediska.

  Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

  Pro zmírnění psychologickou závislost, magnety nemůže, snižuje potřebu nikotinu a blokuje chuťové pohárky, stejně jako zbavuje obvyklé potěšení z kouření cigarety. Přestat kouřit Realquit pomůže pouze těm, kteří jsou rozhodnuti rozloučit s cigaretami a mít dobrou motivaci pro to.

  ;

  Jak rozeznat padělek od originálu?

  dut rt ttrctive5 Realquit  názory, komentáře, cena, je to stojí za nákup? Když si koupíte Realquit měli mít na pozoru před padělky. Ve skutečnosti je to jednoduché, pokud víte, seznam rozdílů mezi originálem od padělků

  Původní Fake v místě prodeje. – oficiální web a výrobce nebo objednávkový formulář below.No odkazy na site.Quality balení zboží. Balíček má vrstvené tisku barva povrchu na obou stranách má vysokou kvalitu. Obalová technika zahrnuje tištěné, výrobků s nízkou kvalitou. Barevný obraz je pouze na jedné straně. Obalová technika nemá žádný lak produkt coating.The má uživatelská příručka je k dispozici ve dvou verzích – anglicky a italsky jazyk, objem 32 p.Manual je fotokopie původního možností je špatné kvalitu.S magnety různých velikostí, které jsou naprosto smooth.Magnets stejné velikosti, mají zubaté okraje, takže mohou přinést významné discomfort.Plating magnet – zlata (bílé a žluté) .Externally magnet vypadá bílý metal.The obalu má speciální kartu, ve kterém připojení a polohování magnetů je stejná na obou sides.Coincidence vzoru a umístění chybí.

  Prodám Realquit a odvykání kouření navždy

  Můžete koupit biomagnify mít Realquit v internetovém obchodě oficiálního výrobce na nejnižší cenu v Indii. Kromě toho dostanete další dárky od našeho partnera. Zasílání do žádných sousedních zemí: Lotyšska, Litvy, Estonska, Německa, Ukrajiny, Běloruska, Moldávie, Gruzie, Arménie, Ázerbájdžánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu, Uzbekistánu, Turkmenistánu. o časově omezenou nabídku!

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 141 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.