Smartwatch A1 – hodinky, názory, cena, komentáře, oficiální stránky

Smartwatch A1 - hodinky, názory, cena, komentáře, oficiální stránky
Smartwatch A1 - hodinky, názory, cena, komentáře, oficiální stránky
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Popis

SmartwatchA1 je další skvělý chytrý hodinky

9 1 Smartwatch A1  hodinky, názory, cena, komentáře, oficiální stránky

segmentu levné. A1 chytré hodinky osloví fanoušky Apple, a na rozdíl od modelu GT08 mají ještě větší podobnost se slavnou „Apple“ značku. Inteligentní hodinky má typ zavírací, přesně stejný jako Apple hodinky, stejně jako Umístění tlačítka hodin A1 je stejná jako „Apple“. SmartwatchA1 mít dobrý design a

stejnou funkcionalitu.

Proč kupovat SmartwatchA1

SmartwatchA1 je vyrobena z kovového tělesa, natřen vysoce kvalitní trvalou povrchovou úpravou. Přístroj je k dispozici v následujících barvách: černé a stříbrné. Popruhy na gadget jsou černá, červená, zelená, modrá a bílá. Skříň zařízení má obdélníkový tvar, s lehce zaoblenými hranami. Přístroj je vybaven jedním fyzické tlačítko umístěné na pravé straně skříně, nad středem, stejně jako Apple hodinky. Tlačítko modelu A1 se točí, ale rotace je pouze dekorativní. Když stisknete tlačítko pro zapnutí / vypnutí hodinky a také zapnout zobrazení / vypnutí obrazu.

Na levé straně těla gadget má zástrčku bezpečně pokrývá USB konektor pro nabíjení inteligentní hodinky. SIM karta a paměťová karta jsou umístěny pod zadním krytem přístroje je vyroben z plastu. Chcete-li odstranit kryt, musíte připojit svůj prst nad římsou s jednou rukou.

Náramek SmartwatchA1 je dostatečně flexibilní, vyrobený z měkké a příjemné na dotek silikonu. Popruh je velmi odolné a spolehlivé. To není snadné zlomit. Jak již bylo zmíněno, spona je vytvořena přesahem a má bezpečné upevnění. Libovolně náramek vrátí zpět.

SmartwatchA1 – funkčnost

 • Hovory – SmartwatchA1 může být použita samostatně, instalací SIM karty v gadget. To znamená, že chytré hodinky stala plnohodnotným SmartWatch na ruce, s nímž můžete volat, a tedy přijímat příchozí hovory, SIM hodin.
 • SMS jako u každého smartphone, chytrý hodinky nechat se textových zpráv nemluvě o příjem a čtení je od ostatních účastníků.
 • Zobrazuje čas. SmartwatchA1 je ještě i hodinky. A pro zobrazení času na zařízení ve výchozím nastavení jsou předinstalovány tři různé displeje. Můžete si vybrat podle chuti. Mimochodem, tam jsou řemeslníci, kteří pereproshit gadget, nastavit zcela nový displej zobrazující čas.
 • Oznámení. Smartphone – smartphone, hodinky hodiny. Ale přesto, jehož hlavní funkcí je inteligentní hodinek je přijímání oznámení z různých aplikací na váš smartphone. V

  režimu párování, SmartwatchA1 s mobilním telefonem přes Bluetooth, budete dostávat oznámení o všech příchozích hovorů z mobilního telefonu. Také dostanete upozornění SMS, první řádek, který lze číst jen při pohledu na hodiny. A instalace speciálních mobilních aplikací pro chytré gadget s názvem BT Notifier chytré hodinky chytré hodinky obdrží oznámení o naprosto všechny aplikace v telefonu.

 • Fitness funkce. Watch chytré hodinky má téměř všechny funkce fitness trackerů. Tento krokoměr, a počet spálených kalorií. Kromě toho je monitorování a spánek sledování sedavý způsob.
 • Kalkulačka – gadget má zabudovaný-in kalkulačku. A když už nic jiného, ​​můžeme dělit, násobit, sčítat a odčítat čísla pomocí mazaného zařízení přímo ze svého zápěstí.
 • Záznamník chytré hodinky je obdařen hlasový záznamník. Aby bylo možné ji

  16 Smartwatch A1  hodinky, názory, cena, komentáře, oficiální stránky

  používat, nezapomeňte nastavit paměťovou kartu zařízení si své nahrávky na videorekordéru.

 • V kalendáři je ještě jedna užitečná aplikace ve svém inteligentní gadget. Když kalendář je doslova i obrazně po ruce, si nenechte ujít významné události ve svém „kalendář“.
 • Multimodeling – na SmartwatchA1, můžete nastavit více alarmů. Můžete je použít jako probuzení v dopoledních hodinách, a jen jako připomenutí.
 • Audio přehrávač. Inteligentní hodinky jsou chytří, můžete použít buď pro ovládání hudby na smartphonu nebo poslouchat hudbu soubory sami hodin. Současně můžete poslouchat hudbu prostřednictvím reproduktorů hodin, nebo připojením přes Bluetooth sluchátek reproduktorů nebo Bluetooth.
 • ovládání

 • Fotoaparát smartphonu. Jednou z funkcí chytrých hodin A1 je vzdálený telefon s fotoaparátem, připojený přes Bluetooth. To může být užitečné například vykonat chrliči, natáhl ruku co nejdál od sebe.
 • Anti-lost – nebo funkce Antipater. Užitečnou funkcí pro ty, kteří sledovat telefon A1 vám nedovolí ztratit svůj smartphone. Koneckonců, když anti-ztracené, hodinky budou při vyjímání ze synchronizovaného smartphone po dobu delší než 10 metrů pípnutí.
Doporučit  Orthofix - korektor, recenze, cena, kde koupit, přísady, jak to funguje?

Shrneme-li, můžeme říci, že SmartwatchA1 je skvělá

volba levného chytré hodinky. Mají roztomilá designem a má širokou škálu funkcí.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 123 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.